Kontakt oss

Sammen med resten av RED Gruppen holder vi til sentralt i Oslo sentrum, i Pilestredet, mellom Slottsparken og St. Olavs Plass.

Velkommen opp til en samtale og en kopp kaffe i vår kafé!

Stolbilde_1000x410px

Besøksadresse:
Pilestredet 27, 0164 OSLO

Postadresse:
Retail Energy AS
P.B. 6733 St. Olavs Plass
0130 Oslo

Epost: selgsmartere@retailenergy.no

Ønsker du å ta en uforpliktende prat eller et møte?
La oss sammen finne vi ut hvordan vi best kan hjelpe deg!


Kundekontakter

Sigurd_RE.132x132

Sigurd Herrlin Sørensen

Retail Energy
Daglig leder - Rådgiver - Energizer
+47 930 42 430
sigurd@retailenergy.no
Birgitte Horn

Morten Bergquist

Retail Energy
Rådgiver - Energizer
+47 905 60 831
morten@retailenergy.no
Stig_P.132x132

Stig Pedersen

Retail Energy
Utviklingsansvarlig - Energizer
+47 908 99 057
stig@retailenergy.no
Birgitte Horn

Paal Folkestad

Retail Production
Grafisk Produksjonsrådgiver
+47 908 22 047
paal@retailproduction.no
Birgitte Horn

André Fredrik Wesenberg

Retail in Media
Mediedirektør
+47 934 58 149
andre@retailinmedia.no
Birgitte Horn

Ingrid Helene Skjerve

Retail in Media
Daglig leder
+47 481 26 292
ingrid@retailinmedia.no
Reidar_seeYou.132x132 kopi

Reidar Skorpen

SeeYou
Daglig leder - Konsulent
+47 905 21 641
reidar.skorpen@seeyou.no
halla-132x132

Erik Skjerve

SeeYou
Rådgiver
+47 922 05 625
erik.skjerve@seeyou.no
Knut_seeYou_132_132

Knut Holthe

SeeYou
Senior Konsulent
+47 913 45 966
knut.holthe@seeyou.no