Kontakt oss

Sammen med resten av Retail Group holder vi til sentralt i Oslo sentrum. Lokalene våre ligger i Professor Dahls gate 8, et steinkast unna en av Oslos største handlegater.

Velkommen til en hyggelig samtale og en kopp kaffe!

 

Besøksadresse:
Professor Dahls gate 8,
0355 Oslo

Postadresse:
Professor Dahls gate 8,
0355 Oslo

Epost: selgsmartere@retailenergy.no

Ønsker du å ta en uforpliktende prat eller et møte?
La oss sammen finne vi ut hvordan vi best kan hjelpe deg!


Kundekontakter

Sigurd Herrlin Sørensen

Retail Energy
Arbeidende Styreformann - Rådgiver - Energizer
+47 930 42 430
sigurd@retailenergy.no

Morten Bergquist

Retail Energy
Kreativ leder - Strategisk AD
+47 905 60 831
morten@retailenergy.no

Stig Pedersen

Retail Energy
Utviklingsansvarlig - Energizer
+47 908 99 057
stig@retailenergy.no

Rita Kristiansen

Retail Energy
Prosjektleder - Energizer
+47 957 72 247
rita@retailenergy.no
Ann-Kristin Mork Fiskebeck

Ann-Kristin Mork Fiskebeck

SeeYou
Daglig leder - rådgiver
+47 416 58 365
ann-kristin.fiskebeck@seeyou.no

Knut Holthe

SeeYou
Senior Konsulent
+47 913 45 966
knut.holthe@seeyou.no

Jan Sverre Reboli Paulsen

SeeYou
Rådgiver
+47 405 14 092
jan.sverre.paulsen@seeyou.no