Kontakt oss

Sammen med resten av Retail Group holder vi til sentralt i Oslo sentrum, i Parkveien 12, rett ved siden av Slottsparken.

Velkommen opp til en samtale og en kopp kaffe i vår kafé!

Stolbilde_1000x410px

Besøksadresse:
Parkveien 12, 3. etg., 0350 Oslo

Postadresse:
Retail Energy AS
P.B. 6733 St. Olavs Plass
0130 Oslo

Epost: selgsmartere@retailenergy.no

Ønsker du å ta en uforpliktende prat eller et møte?
La oss sammen finne vi ut hvordan vi best kan hjelpe deg!


Kundekontakter

Håkon Smith Andersen

Retail Energy
Daglig leder - Rådgiver - Energizer
+47 922 29 700
haakon@retailenergy.no

Sigurd Herrlin Sørensen

Retail Energy
Arbeidende Styreformann - Rådgiver - Energizer
+47 930 42 430
sigurd@retailenergy.no

Morten Bergquist

Retail Energy
Rådgiver - Energizer
+47 905 60 831
morten@retailenergy.no

Stig Pedersen

Retail Energy
Utviklingsansvarlig - Energizer
+47 908 99 057
stig@retailenergy.no

Rita Kristiansen

Retail Energy
Prosjektleder - Energizer
+47 957 72 247
rita@retailenergy.no

Reidar Skorpen

SeeYou
Daglig leder - Konsulent
+47 905 21 641
reidar.skorpen@seeyou.no

Knut Holthe

SeeYou
Senior Konsulent
+47 913 45 966
knut.holthe@seeyou.no

Jan Sverre Reboli Paulsen

SeeYou
Rådgiver
+47 405 14 092
jan.sverre.paulsen@seeyou.no